niedziela, 6 października 2013

#54

Hej.Przepraszam bardzo,bardzo mocno za moją nieobecność , ale nie miałam kompletnie czasu , a jak już go miałam to cały przespałam.Nie zdążyłam się jeszcze przyzwyczaić do nowego trybu życia.Jest mnóstwo nauki i miało czasu.Wrzesień nie minął najlepiej , ale mam nadzieję , że październik minie wspaniale. Jak na razie dobrze się zapowiada.Dużo zmieniło się przez ten jeden miesiąc nieobecności , a teraz jeszcze bardziej się zmieni. Mam wam tyle spraw do opowiedzenia, a nie wiem jak zacząć.Może najpierw zmiany jakie nastąpiły? Ze zmian wizualnych jak na razie jest taka , że pofarbowałam sobie końcówki na niebiesko , ale teraz jest zielony. :( Farbuję znowu za tydzień :D

Kolejna zmiana to przekłucia więzadła górnego. Próbowałam sobie sama przekłuć , ale nie mogłam. Znajoma koleżanki przekłuwa bez zgody rodziców :3 Jutro do niej napiszę i zapytam się jak ma wolny termin.Mama się na to nie zgodziła , ale to moje ciało i będę robiła z nim to co chcę.

Gust muzyczny też się bardzo zmienił. Nadal słucham popu,hip-hopu,rapu jednak to co mnie najbardziej uszczęśliwia to muzyka którą mało kto słucha z mojego otoczenia lub zna poszczególne piosenki.
1.Lana Del Rey

2.Asaf Avidan

3.The Lumineers


Jak na razie nic więcej się nie zmienia , a jak będzie się zmieniać to na 100 % wam to napiszę. :3
Teraz mam coś dla was! Już niedługo nadejdzie zima , a potem wiosna i wymarzone już lato.Każda z nas chce wyglądać ładnie.Od dzisiaj zaczynam własny tryb żywienia i ćwiczeń. Mam dla was sporządzony plan ćwiczeń na 2 miesiące :3 Sama będę się go stosowała.Zobaczymy na wiosnę jakie będą rezultaty.


Pierwszy plan mam zamiar stosować przez 4 miesiące.Potem zaczynam etap drugi.Mam nadzieję , że wytrwam.Jak robiłam ten plan na początku września i stosowałam go przez 2 tygodnie to wszyscy mówili , że schudłam.:3 Później przyszły sprawdziany i nie było czasu. Plan nr1 jest specjalnie zrobiony , żeby nie zajmowało to dużo czasu.Plan nr2 jest cięższy , ale jak znajdzie się 10 minut więcej to da się radę. Plan żywieniowy trzeba ustalić samemu bo każdy ma inne gusta. Podstawą jest to żeby było 5 posiłków dziennie.A jeść je można od rana do 18:00.Ja rano o 7:00 jem kromkę chleba , potem do szkoły biorę dwie kanapki na 9 godzin jak przychodzę ze szkoły  jem obiad o 16:20 potem biorę się do lekcji to zjem sobie jakiś owoc czy coś i jak się wyrobię to jem kolacje jednak jak zasiedzę się w książkach to po prostu piję dużo wody. Dziennie wypiję jedną butelkę 2 litrowej wody niegazowanej.|
Co do spraw do przekazania to na tyle. Dzisiaj Foka <Wiktoria> zmieni mi wygląd bloga. Bardzo dobrze jej to wychodzi. :3 Teraz sprawy teraźniejsze.Oglądał z was ktoś może horror [Rec] ? Leciał na Viva.Zaczęłam tylko oglądać i scena w której babka zaczęła gryźć w szyję tego gościa była obrzydliwa i śmieszna. Potem nie obejrzałam dalej bo mam chciała oglądać Epokę Lodowcową 3.Jak mam poszła do innego pokoju skakałam po kanałach i znalazłam film "Pożyczony narzeczony" i w połowie znowu przylazła i zaczęła coś innego oglądać.Jak na razie to na tyle.Do zobaczenia nie długo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze. Zawsze postaram się odwdzięczyć.:3